Satilik Diğer (Arsa), C.A.Rosetti, Tulcea, Romanya, C.A. Rosetti, Tulcea, Romania, Europa

Satilik - Cod. 39229

  • Tipoloji: Diğer (Arsa)
  • Bölge: 68.38 m²
  • Daire No: 10
  • Kat: 1

736 hektarlık (1.819 dönüm) balık havuzuna sahip olan şirket, Romanya'da SE Avrupa'da bulunan ve mükemmel turizm potansiyeline sahip, Karadeniz'e akan olağanüstü Tuna Deltası'nda yer alan 45 yıllık imtiyaz sözleşmesinde ve yatırımcı, geliştirici veya ortak arayan tarım.
Potansiyel bir alıcı tavsiye ederseniz% 10 komisyon sunuyoruz.
Şirketimiz: 10-20 m genişliğinde ve 13 km uzunluğunda çevre kanalı ve çeşitli genişlikte sörf balıkçılığı ile aynı uzunluktaki ve yaklaşık 650 civarında bir kamış platformunu çevreleyen aynı uzunlukta su barajları inşa etmek gibi sabit varlıkları temsil eden mülk sözleşmesi hektardır.
Doğrudan balıkçılık ve gezinti kanallarına yerleştirilmiş yüzer evlerde 1000 yataklı bir turizm tesisi inşa etmeyi içeren Avrupa’da benzersiz bir turizm projesi bir yatırımcı için önerimiz olacaktır.
Turistlere tüm hizmet altyapısını yerleştiren, uluslararası turizm teklifini destekleyen tur operatörleri, büyük seyahat acentaları aracılığıyla tanıtım, tam sezonda 6 ay kadar yüksek bir dolulukla sonuçlanacak ve çok sayıda mutlu turist hızlı bir yatırım getirisine yol açacaktır.
Turizm projesiyle birlikte, aynı zamanda su ürünleri yetiştiriciliği ve tarım dallarını geliştirebilir. Çocuk balıklarının artması, nadir kurbağa türlerinin, sülüklerin ve endüstriyel mahsullerin büyümesi, yıllık geliri 10 milyon avrodan fazla elde edebilir.
Fon ve deneyim eksikliği nedeniyle turizmdeki varlıkların değerlemesinin yarısında imtiyaz ve mülkiyete sahip olan şirketi satıyoruz.
M

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB