Satilik Hotel, Maramures, Maramureş, Romanya, 3/B Star Sambrei Borsa

Satilik - Cod. 40908

  • Tipoloji: Hotel
  • Bölge: 7194 m²
  • Daire No: 25
  • Kat: 3

Romanya'da Satılık Çarpıcı Geliştirme Binası

Bu çarpıcı bina, Romanya'nın Maramures bölgesindeki Borsa'da yer almaktadır.
Potansiyeli yüksek bir yatırım mülküdür, dış cephesi tamamlanmış büyük bir binadır.
Şu anda mobilyalarla eksiksiz bir en-suite banyolu daire var, 27 diğer daire için planlar mevcuttur.
Binanın kendisi bir otel/bakımevi/özel hastane/inziva yeri vb. haline getirilmek için büyük bir potansiyele sahiptir, olasılıklar sonsuzdur!
Bu mülk, konukseverlik girişimleri için Avrupa Fonlarında 200.000 € için uygundur Bununla ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz --
https://www.startupcafe.ro/finantari/fonduri-firme-2019-turism-pensiuni-restaurante.htm
Özellikler/Tesisler:
Banyolu Tek Daire
27 diğer daire için planlar
Büyük Gelişim Potansiyeli
7194m2 Arsa Alanı
Alan Hakkında:
Romanya'nın en önemli turistik yerlerinden biri olarak bilinen bu kasabada en geleneksel Rumen kültürü korunmuştur. Romanya'nın en uzun şelalesi olan Cascada Cailor bu tesisin yakınındadır. Yaz ve kış sporları ile de bilinen, kışın kayak pisti, yazın yürüyüş, yamaç paraşütü, dağ sporları!
Maramureş, kuzey Romanya ve batı Ukrayna'da bulunan coğrafi, tarihi ve kültürel bir bölgedir. Kuzeydoğu Karpatlar'da, yukarı Tisa Nehri boyunca yer alır; Maramureș Depresyonunu ve çevresindeki Karpat dağlarını kapsar.
Alternatif olarak, Maramureș terimi, tarihi bölgenin güney bölümünü içeren Romanya'nın Maramureș İlçesi için de kullanılır.
Maramureș, batı ve güneyde Oaș, Gutâi, Țibleș ve Rodnei (İç Doğu Karpatlar'ın kuzey kesimi) dağları, doğu ve kuzeyde Maramureș Dağları ve Dış Doğu Karpatlar'ın orta kesimi ile çevrili bir vadidir. Khust. Birkaç düzine küçük dağ nehri ve dere Tisa nehrine akar. Ormanlıktır ve ulaşımı kolay değildir.
Bölgenin sınırları 47°33' K ve 40°02' K paralelleri ile 23°15' Doğu ve 25°03' Doğu meridyenleri arasındadır. Maramureș, Karpatlar'daki en büyük çöküntülerden birini temsil eder. yaklaşık 10.000 km²'lik bir alan.
Khust'tan Prislop Geçidi'ne kadar olan uzunluğu yaklaşık 150 km ve kuzeyden güneye genişliği 80 km'ye kadardır.
Maramureș'i komşu bölgelere bağlayan ana dağ geçitleri yüksektir ve geçmişte kışın erişilmesi güçtür. Prislop Geçidi (1.414 m yüksekliğinde) doğuda Moldova'ya, Dealul Ștefăniței (1.254 m) güneyde Transilvanya'ya, Pintea Geçidi (987 m) Baia Mare'ye ve Fărgău'yu (587 m) batıda Oaș Ülkesi'ne bağlar. , Frasini Geçidi (Yasinia; 931 m) kuzeydeki bölgeyi Galiçya'ya bağlar.
Bu bölgeyi çevreleyen dağlar alanın yarısından fazlasını kaplar. Güneydeki Rodnei Dağları'ndaki Pietrosul (2.303 m) ve kuzeydeki Muntele Negru'daki (Cernahora) Hovârla (2.061 m) gibi birkaç zirve 2.000 m'nin üzerine çıkar.
Yoğun ormanlık dağlar, porsuk (Taxus baccata), karaçam (Larix decidua), İsviçre çamı (Pinus cembra), edelweiss (Leontopodium alpinum); ve vaşak (Lynx lynx), dağ keçisi (Rupicapra rupicapra), dağ dağ sıçanı (Marmota marmota), altın kartal (Aquila chrysaetos) ve capercaillie (Tetrao urogallus) gibi hayvanlar.
Maramureş'in bir sembolü olan günümüz Romanya topraklarından gelen son bilge, 1852'de yok olmak üzere avlandı. Yerel bir somon çeşidi olan Lostriţa, hala dağ nehirlerinde yaşıyor.
Maramureș'te birkaç koruma alanı oluşturulmuştur. Rodnei Dağları Milli Parkı 1930'da, Maramureș Dağları Tabiat Parkı 2004'te belirlendi ve resmi olarak korunan alanlar olan başka birçok mağara, geçit, uçurum oluşumu ve göl var.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


İlan Özel tarafından gönderildi
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB